06-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Öğrenci Eğitim ve Dinlenme Tesisleri’nde gerçekleştirilen Seferihisar Gençlik Kampında 28 farklı şehirden gelen ve farklı disiplinlerde üniversite öğrencisi kız bursiyerlere eğitim için buluştuk.

Semiha Ünal’ın Kendini dinle, anla ve sev’ temalı, Boğaziçi Soroptimist Kulübü adına verdiği eğitim organizasyonu Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu’nun (TSKF) 5 yıldır düzenlediği Seferihisar Gençlik Kampı Projesi, TSKF’nin en başarılı projelerinden sadece bir tanesidir.

Semiha Ünal:’ Bu kampa büyük bir heyecanla katıldım. Böyle akıllı, bilinçli, vizyoner, cesur ve güzel kızları bir arada görmek beni duygulandırdı, gururlandırdı ve umutlandırdı. Onların hayatlarına katkı sağlayacağını düşündüğüm bilgileri paylaşmaktan dolayı çok mutlu oldum. Bursiyerlerimize verilen her türlü maddi ve manevi katkının onların hayatına ve ülkemize fayda olarak geri döneceğine yürekten inanıyorum. Kamp öncesi ve süresince organizasyon için emeği geçen ve bu deneyimi elde etmeme vesile olan herkese teşekkür ederim.’