Seninle 30 dakikalık bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Buna istinaden birlikte çalışıp çalışmayacağımıza karar veriyoruz. Bunun için herhangi bir ödeme yapman gerekmiyor.

Birlikte devam etmeye karar verdiğimizde ihtiyacına uygun olarak 4 çalışmadan oluşan bir program tasarlıyorum. Her çalışma en az 2 saat sürüyor. Paket olarak alman gereken 4 çalışmayı en fazla 40 günde tamamlaman gerekiyor. Amaç, çalışmamızın zaman aralıklarını açmadan, birbiriyle bağlantılı olan konulara hakim olabilmeni ve sonuç almanı sağlamak.

Bu 4 çalışma sonrasında edindiğin bilgileri günlük yaşantında uygulamaya geçirdiğinde bireysel dönüşümündeki ilk adımlarını hissetmeye başlayacaksın. Bunun sonunda devam etmeyi karşılıklı olarak uygun görmemiz halinde 2. aşamaya geçerek derinleşmeye başlayacaksın. Bunun sonunda sana düzenli olarak takip edebileceğin bir çalışma şablonu vereceğim. Böylece tüm öğrendiklerini hayatına entegre etmen mümkün olacak. Bunun sonucunda sana 4 kez (15-20 dakikalık) tercihe göre skype/telefon görüşmeleri ile rehberlik etmeye devam edeceğim ve ihtiyaçlarına göre ilave bilgiler ile destekleyeceğim.

Amacımız bu sürecin sonunda sende ve dolayısıyla hayatında olan olumlu değişim ve dönüşümleri birlikte gözlemlemek.

Öngörüşme talebi için benimle buradan irtibata geçebilirsin.