Tür:

2 günlük atölye çalışması

Konuşmacı:

Semiha Ünal

İçerik:

Hepimizin gerçekleşmesini istediği hayalleri var. Hayatta sahip olmak istediğimiz ama sahip olamadığımız. Peki, hiç düşündün mü?

Seni SEN olmaktan, hayallerini gerçekleştirmekten alıkoyan nedir? O yaratıcı, güçlü ve huzurlu olma halinden seni alıkoyan?

Bu workshop’ta bizi arzu ettiğimiz hayattan alıkoyan düşüncelerin farkına varmak, bunları yakalamak ve değiştirmek konusunu nasıl gerçekleştireceğimizi öğreneceğiz.

Düşüncelerimizin oluşturduğu duygularımızı anlamayı ve içsel rehberlik sistemimizden nasıl faydalanarak hayatımızı bilinçli bir şekilde yaşayabileceğimizi öğreneceğiz.

Duygularımızın eylemlerimizi dolayısıyla tüm hayatımızı, gerçekliğimizi ve kişiliğimizi nasıl şekillendirdiğini idrak edeceğiz.

Tüm bu öğrendiklerimizi hayatımıza nasıl dahil ederek hayat yolculuğumuzu daha bilinçli ve ZeVK’li hale getirebileceğimizi deneyimleyerek öğreneceğiz.

Kazanımlar

– Yeteneklerini ve yetkinliklerini, bilhassa farkında olmadığın duygularını ve düşüncelerini tespit ederek bunları görünür kılmanın ve varoluşa çıkarmanın yöntemlerini deneyimlemek

– Seni başkalarından farklı kılan tüm duygularını ve sana özgü her halini nasıl sahiplenebileceğini öğrenmek

– Bilinçaltına itilmiş, kendini ifade etmeyi bekleyen özüne kulak vermeyi öğrenerek merkezine gelebilmek

– İçsel dinamiklerinin işleyiş şeklini idrak ederek, neyi neden yaşadığını anlamak, hayatındaki kısır döngüleri sonlandırmak ve seni gerçek potansiyeline erişmekten alıkoyan engelleri aşmanın ve özün ile uyumlu hale gelmenin yöntemlerini öğrenmek

Kayıt ve detaylı bilgi için aşağıdaki forma bilgilerinizi girerek iletişime geçebilirsiniz.